Angela Luebbe
Principal
-
Shelley Beshaler
Preschool Para Educator
-
Brianna Blunck
Music Teacher
-
Samuel Brant
Special Education Para Educator
Margara Carbajal
Elementary Attendance Monitor
-
Ginger Darveau
School Counselor
-
Elizabeth Davis
After School Program Lead Staff
Rayden DeLawter
Second Grade Teacher
-
Brian Dobbs
Para Educator
-
Judy Dobbs
English Learners Teacher
-
Regan Folda
After School Program
Beatrice Flores
Food Service
-
Erica Galvan
After School Program Site Coordinator
-
Pamela Gehring
Title I Para Educator
-
Denise Gilmore
Para Educator
-
Ann Hardy
Para Educator
-
Kayla Heard
Second Grade Teacher
-
Julie Heimann
Food Service
-
Ashley Heisterkamp
Kindergarten Teacher
-
Daniel Henggeler
Custodian
-
Magaly Hernandez
English Learners Para Educator
-
Zaidya Hirschman
Music Teacher
-
Alicia Hoadley
Special Education Teacher
-
Rosalbina Jacinto
Preschool Para Educator
-
Kristin Jones
Media Para Educator
-
Gloria Juarez
Food Service
-
Marlene Konsel
Para Educator
-
Macy Lenihan
Special Education Para Educator and After School Program Lead Staff
Lynn Liermann
Health Aide
-
Samantha Lincoln
Para Educator
-
Kristin Loosvelt
Second Grade Teacher
-
Stephanie Luchsinger
Media Technology Specialist
-
Tamara Lyon
First Grade Teacher
-
Dianna Miller
Title I Para Educator
-
Kara Moser
Preschool Para Educator
-
Yoryina Myers
After School Program Support Staff
Darla Orender
Preschool Teacher
-
Ann Peterson
Title I Reading Teacher
-
Shalee Pollard
School Psychologist
-
Erin Reeves
Kindergarten Teacher
-
Angela Rhoden
Special Education Teacher
-
Jennifer Schutt
Fourth Grade Teacher
-
Olivia Shoemaker
English Language Para Educator and After School Program Lead Staff
-
Nathan Sliva
Third Grade Teacher
-
Rylee Spencer
First Grade Teacher
-
Whitney Swanson
Speech and Language Pathologist
-
Aeris Trevino
After School Program Lead Staff
-
Jeanette Valdivia
Secretary
-
Caitlin Vering
Fourth Grade Teacher
Joshua Walls
Physical Education/Health Teacher
-
Laura Wellman
Third Grade Teacher
-