Andrew Luebbe
Principal
-
Angela Aerts
Kindergarten Teacher
-
Violeta Alarcon
Special Education Para Educator
-
Kyli Baker
English Language Para Educator
-
Jennifer Betz
Second Grade Teacher
-
Jamie Brakenhoff
Food Service
-
Francheska Bridges
Reading Para Educator
-
Jalen Burgeson
Health & Fitness Teacher
-
Laura Chavez
English Learners Para Educator
-
Joy Cramer
Food Service
-
Jane Critser
Media Para Educator
-
Karissa Dierberger
Fourth Grade Teacher
-
Laura Eaton
Special Education Para Educator and After School Program Lead Staff
-
Michelle Edzards
First Grade Teacher
-
Robin Ehrenberg
Special Education Para Educator
-
James Feldhaus
Custodian
-
Miran Garcia
Preschool Para Educator
Kari Garrelts
First Grade Teacher
-
Gianna Gilbert
After School Program Lead Staff
Kayla Glinsmann
Kindergarten Teacher
-
Sheila Goetsch
Special Education Teacher
-
Katherine Gregory
Health & Fitness Para Educator and After School Program Lead Staff
-
Michelle Hellbusch
Special Education Para Educator
-
Carolyn Hofferber
Third Grade Teacher
-
Christina Holt
Para Educator
-
Jami Hulsey
Para Educator
Tammi Jaeger
Para Educator
-
Sarah Janssen
Special Education Teacher
-
Courtney Johnson
Fourth Grade Teacher
-
Kerri Jones
Music Teacher
-
Molly Kirby
Special Education Para Educator
-
Ashtyn Klein
First Grade Teacher
-
Sheila Korth
Title I Teacher
-
Chelsee Lee
Para Educator and After School Program Lead Staff
-
Quenshae Love
After School Program Lead Staff
-
Paula Mares
Special Education Para Educator
-
Linda McMullin
Media Technology Specialist
-
Ana McPhillips
English Learner Teacher
Allyson Melcher
Fourth Grade Teacher
-
Kristy Montgomery
Para Educator
-
Janelle Muntz
Preschool Teacher
-
Janell Mustard
Special Education Teacher
-
Christine Niles
Kindergarten Teacher
-
Bridget Nuttelman
Special Education Para Educator
-
Kathryn Parlane
English Learners Teacher
-
Elizabeth Pedro
Preschool Para Educator
-
Shalee Pollard
School Psychologist
-
Nicole Porter
Special Education Para Educator
-
Michelle Purcell
Preschool Teacher and Sixpence Coordiator
-
Payton Rasmussen
Second Grade Teacher
-
Angela Rhoden
Special Education Teacher
Tricia Romshek
School Counselor
-
Kathy Schaf
Special Education Para Educator
-
Elzbieta Schrant
Food Service
-
Heather Sky
Special Education Para Educator
-
Sheila Sloup
Third Grade Teacher
-
Morgan Smith
Second Grade Teacher
-
Joselyn Snyder
Special Education Para Educator
-
Faustina Soto
Special Education Para Educator and After School Program Lead Staff
-
Haley Tworek
Third Grade Teacher
-
Katey Van Kley
After School Program Site Coordinator
-
Elizabeth Vera
Sectretary
-
Heather Walla
Speech and Language Pathologist
-
Lorrie Ware
Special Education Para Educator
-
Donna Woodcock
Health Aide
-
Nicole Zarek
Preschool Para Educator
-